Reference – Kurzy osobního rozvoje

Reference – Kurzy osobního rozvoje

Na kurzu jsme se konečně mohla zastavit a zjistit, co mě baví

Iveta, Jihlava

Na počítačových lekcích šli opravdu do hloubky

Barbora, Veselí n. Lužnicí

Úžasná je i následná podpora po ukončení kurzu

Alena, Přeštice

Kurz mi zvýšil pracovní sebevědomí

Kateřina, Tábor

Kurz nastartoval další etapu mého podnikání

Gabriela C., Týna nad Vltavou

Do kurzu jsem se přihlásila náhodou. Když jsem si na letáčku přečetla název, který mě naprosto vystihoval, a zjistila, že se týká dovedností, o kterých jsem věděla, že potřebuji zdokonalit. Hned jsem se přihlásila. To jsem ale netušila, že naprosto předčí moje očekávání a nastartuje další etapu mého podnikání. Poznala jsem spoustu skvělých lidí a lektorů. Musím ale vyslovit jedno velké díky a obdiv lektorovi Kubovi, který nás projektem provázel nejčastěji, za ohromnou trpělivost a vstřícnost. Super zjištěním pro mne bylo, že projekt se netýká jen PC, ale také uvědoměním si sama sebe. Kdo váháte, už neváhejte, nebudete litovat!

Víc než kurz počítačů

Zuzana N., Jindřichův Hradec

Právě jsem dokončila kurz pro maminky a jsem OPRAVDU moc ráda, že jsem do kurzu šla. Původně jsem si myslela, že půjde jen o výuku počítačů, ale bylo toho mnohem více. Nejen že jsme probíraly trhy práce, prezentační dovednosti, finanční gramotnost či komunikaci tělem a vzhledem, ale založily jsme také virtuální firmu. Kurz pro mě ale nebyl jen o výuce. Seznámila jsem se spoustou skvělých maminek. Věřím, že jsem si našla nové kamarádky, se kterými budu dále v kontaktu. Myslím, že každá z nás také ocenila možnost zkusit si všechny role v týmu. Zjistila jsem, kde jsou mé slabé stránky, skvělá příprava na návrat do práce. Bavilo mě, že jsme si práci řídili sami, ale vždy jsme měli v zádech lektora, který ochotně pomohl. Ráda bych do podobného kurzu šla ZNOVU. Kurz mě neuvěřitelně nastartoval a zvýšil moje sebevědomí. Velice DĚKUJI úžasnému a profesionálnímu týmu spol. Attavena!

Odpočinek

Petra B., České Budějovice

Jako maminka tří dětí jsem opravdu v jednom kole, a tak jsem možnost trochu se zastavit, něco nového přiučit, a hlavně si díky hlídání dětí i odpočnout hned přivítala. Odpočinula jsem si tedy náramně! A naučila jsem se opravdu HODNĚ! Celý kurz mě úžasně nastartoval a posunul dál, škoda jen, že to uteklo tak rychle. S ostatními maminkami z kurzu jsme si výborně sedly, lektorka Andrea a všichni z Attaveního i „externího“ týmu byli naprosto skvělí a profesionální. Děkuji za nezapomenutelného půl roku, zdravím a přeji hodně elánu do Vaší práce.

Cítím se daleko jistější v tom, co chci a co umím

Jana B., Třeboň

Na začátku bych chtěla poděkovat všem z Attaveny a to opravdu za všechno, co pro nás udělali. Většinou umím na všem najít něco, co mi nevyhovuje, ale tady při vší snaze uvést včera do „dotazníku spokojenosti“ (tedy zpětné vazby) nějaké nedostatky, jsem to nedokázala. Vše bylo dokonale promyšlené a nastavené tak, aby byla využita každá minuta efektivně a něco nám dala. Právě jsem si zařadila všechny materiály a poznámky do 1 šanonu a uvědomila si, kolik jste toho do nás dokázali dostat a především to, jakým způsobem. Naprosto v pohodě, bez jakýchkoliv pocitů méněcennosti, že něco neumíme. S velkou podporou jste nás motivovali tak, že jsme se to naučit chtěly a já věřím, že díky tomu toho v nás i hodně zůstane. Ještě ve mně doznívají včerejší skvělé prezentace, které jen podtrhly to, co již sdělila Zuzka níže – sešla se i hrozně fajn skupina lidí. Na závěr bych ráda zmínila to nejdůležitější – opravdu se po absolvování tohoto kurzu cítím daleko jistější v tom, co chci a co umím. Věřím, že se mi půjde na pracovní pohovory daleko snáze a moje šance na to být úspěšná se tímto zvýšily. Zkrátka celé to bylo super a za to ještě jednou moc děkuji především naší lektorce Andree, ale i ostatním lektorům a Jitce. Mějte se krásně a ať se Vám všem daří po všech stránkách!

Opět jsem začala používat mozek

Martina D., Praha

Osobně bych Attavenu přirovnala k Dobrým andělům. Měla jsem možnost nastoupit kurz po 2 letech na mateřské dovolené, kdy jsem už pomalu začínala šišlat i na mikrovlnou troubu. Kurz mě lehce vrátil do normálního života, kdy jsem opět začala používat mozek. Část probíraných témat jsem znala, ale bez zopakování nelze znalosti prohlubovat. Za obzvláště výživné považuji víkendové workshopy, které byly nabité novými informacemi. Pro opětovný nástup do práce, popřípadě hledání a nástup do práce nové shledávám tento kurz více než přínosným. Je radost pracovat s lidmi, kteří jsou zapáleni pro dobrou věc, to se ale nelze divit, když vykonávají práci, která dává smysl…a pole působnosti této společnosti je značně široké. Nezanedbatelnou roli v mém pohledu na kurz a Attavenu hraje i možnost bezplatného hlídání dětí. Tento nebo jakýkoliv jiný projekt obecně prospěšné společnosti Attavena určitě vřele doporučuji!

Velké množství informací, které se dá zvládnout

Lenka P., Protivín

Všem maminkám po mateřské bych jedině doporučila absolvovat virtuální firmu. Po první hodině jsem měla pocit, že to nedám. Hlavu jsem měla ze všech těch informací jako balon, ale postupně jsem se do toho dostala a začala jsem opět asi po šesti letech používat mozek i na něco jiného než na to jak zabezpečit děti a chod domácnosti. Zažijete neskutečnou nalejvárnu do hlavy, a pokud přežijete prvotní šok z mnoha informací, budete se na následující hodiny těšit, hltat každou informaci od lektora a poté z toho jenom těžit. Tak jsem to měla a mám aspoň já. Attaveně a především Tomášovi za jeho profesionální přístup patří velké DÍKY!!!!

Počítače

Jana M. Havlíčkův Brod

á jsem šla do projektu s tím, že vzhledem k tomu, že jsem 10 let pracovala s PC, tak si všechno jen zopakuji, ale to jsem se spletla, hned na první hodině jsem zjistila, že jsem zdaleka neznala všechno. Nových informací z wordu, excelu a powerpointu tedy bylo hodně a hlavně celkové ucelení, propojení. Krásně se propojila jak teorie, tak i praxe. Všechny hodiny měly spád, krásně na sebe navazovaly a měly přiměřené tempo.

Time management mě učaroval

Alena M., Týna nad Vltavou

Všem maminkám po mateřské bych jedině doporučila absolvovat Kurz byl velmi zajímavý nejen, co se týká počítačových dovedností, ale i ostatních souvisejících přednášek. Například time management mě naprosto učaroval. Musím vyzdvihnout i pozitivní vliv na děti, které hlídají chůvy během kurzu a dědi si zvykají „chodit do školky“. Syn začal chodit se mnou na kurz na dvě dopoledne, když mu byly 2 roky a 1 měsíc. Nyní jsou mu 2 roky a 9 měsíců a vstup do školky zvládá skvěle. Bylo to časově velmi náročné, ale stálo to za to. Děkuji všem.

Kurz mi dodal pocit, že můžeš dosáhnout toho, čeho chci

Monika H, Počátky

Všem maminkám po mateřské bych jedině doporučila absolvovat virtuální firmu. Po první hodině jsem měla pocit, že to nedám. Hlavu jsem měla ze všech těch informací jako balon, ale postupně jsem se do toho dostala a začala jsem opět asi po šesti letech používat mozek i na něco jiného než na to jak zabezpečit děti a chod domácnosti. Zažijete nPro mě to byla dobrá příležitost. S PC jsem neměla skoro žádnou zkušenost, jen při domácím používání. Trochu jsem doufala, že nás tam takových bude víc, ale dostala jsem se do skupiny žen, které PC používají běžně, ale pro mě to byla naopak výzva se jim vyrovnávat a o to se snažit víc. Poznala jsem spoustu nových přátel s různými životními cíli. Lektor Viktor Váňa byl výborný, jiní lektoři také. Poznala jsem a učím se jak se v některých situacích chovat. Kurz mi dodal pocit, že můžeš dosáhnout toho, čeho chci. S kurzy jsem určitě neskončila a ráda doporučím.

Nejen, že jsem se něco naučila, ale poznala jsem kupu inspirativních lidí

Michaela Ř, Praha

Všem maminkám po mateřské bych jedině doporučila absolvovat virtuální firmu. Po první hodině jsem měla pocit, že to nedám. Hlavu jsem měla ze všech těch informací jako balon, ale postupně jsem se do toho dostala a začala jsem opět asi po šesti letech používat mozek i na něco jiného než na to jak zabezpečit děti a chod domácnosti. Zažijete Jelikož jsem byla Wordem a Excelem nepolíbená, mohu fundovaně tento kurz jen a jen doporučit. Nejen, že jsem se něco naučila, ale poznala jsem kupu inspirativních lidí, se kterýma se snad budu setkávat i v budoucnu. Za sebe konstatuji, že mi ty naše středy a čtvrtky vlastně budou chybět. Velké díky.