Spolupráce

Spolupráce

Pro poskytování těch nejlepších služeb a pomoci všem našim klientům v jejich osobním rozvoji, jak v oblasti praxe i soft skills, spolupracuje Attavena s řadou organizací a expertů. Našimi partnery jsou nejen psychologové, lektoři, koučové osobního rozvoje a další profesionálové ve svých oborech, ale i firmy, obecní úřady, knihovny a obecními spolky. Můžete si tak být jisti, že u nás získáte kvalitní znalosti a odbornou pomoc. Níže naleznete informace o našich dlouhodobě spolupracujících odbornících a organizacích.

Dlouhodobě spolupracujeme

Ing. Milan Holub
lektor

Má 20-ti letou praxi v lektorské činnosti v komerčních kurzech pro české i mezinárodní firmy, 20 let pedagogické praxe na Vyšší odborné škole a Střední průmyslové škole a 12 let praxe v manažerských funkcích. Milan vás v rámci přednášek uvede do problematiky -efektivní komunikace, nenásilná komunikace, pracovní styly, tým a týmové role, práce s námitkami, prezentace. Milanova specializace je zážitková pedagogika.


www.facebook.com

Ing. Karel Kunc, Ph.D.
lektor

Přeučený technik, který věří, že 15 % úspěchu je založeno na technických znalostech a dovednostech a 85 % na tom, jak umíme pracovat s lidmi. Je lektorem unikátní typologie podle metody DISC, která v praxi funguje je pozitivní a jednoduchá. Díky principům této metody se zlepší komunikace, sníží se konflikty a zvýší se výkony týmu o několik desítek procent.


www.kunckarel.cz

Mgr. Kateřina Kryllová, PCC
lektorka a koučka

Je profesionální kouč a certifikovaný člen Mezinárodní federace koučů ICF. Od roku 2003 je Katka programovou manažerkou a později majitelkou agentury Signum. Stále usměvavou Katku potkáte hlavně na vzdělávacích kurzech a při koučovacích sezeních. Pracuje česky a anglicky a zaměřuje se na témata: Asertivita, Efektivní komunikace, Prezentační dovednosti, Leadership, Koučink, Mindfulness a zvládání stresu, Time management, Osobnostní typologie MBTI a Lektorské dovednosti.


www.agentura-signum.cz

Mgr. Petra Kurschová
lektorka

Je charismatická česká módní návrhářka, módní konzultantka a popularizátorka společné etikety. Její návrhy znají osobnosti módy v Praze, Paříži i Miláně. Už pět let se věnuje návrhům a šití oděvů přímo na tělo svým zákazníkům. Zároveň přednáší a hovoří o tématech, které nejen vystudovala, ale také je velice zajímavým způsobem propojuje poutavě zaujme posluchače, kteří její přednášky opravdu milují.


www.petruskakurschova.cz

RNDr. Helena Kurzweilová, CSc.
lektorka

Provázím své klienty světem emocí a potřeb. Na cestu do vnitřní džungle si se sebou bere spolehlivé průvodce, jakými jsou Nenásilná komunikace nebo Všímavost. Je kouč, který pomáhá lidem poznat sebe, lektor a facilitátor, který usnadňuje vzájemnou domluvu mezi lidmi ve skupině. Sní o světě, v němž mají lidé jasno o své jedinečnosti a jejich cílem je proto spolupráce, ne boj.


www.kurzweilova.cz

Mgr. Eva Mikešová
lektorka

Šest let působila na střední škole jako učitelka a školní psycholožka; jako psycholožka také pracovala několik let v azylovém domě pro matky s dětmi a v Bílém kruhu bezpečí. V současnosti je lektorkou seminářů na téma respektujícího přístupu a komunikace, poskytuje poradenství v oblasti výchovy a partnerských vztahů a vede rodičovské skupiny. Zároveň je spoluzakladatelkou plzeňské komunitní školy Koventinka.

www.evamikesova.cz

Bc. Jana Molešová
koučka

Je profesionální kouč a certifikovaný člen Mezinárodní federace koučů ICF. Koučováním se zabývá už od roku 2006. Pomáhá svým klientům naplňovat jejich vize a cíle a dosahovat úspěchu v práci i v živoJe koučkou a psychoterapeutkou ve své soukromé praxi, v občanském sdružení Bílý kruh bezpečí a v humanitární organizaci Adra, kde se specializuje na zvládání situaci vysoké psychické zátěže. Další specializaci Jany je práce v prostředí konfliktu (hádky v rodinách, rozvodové situace, uspořádáni vztahů v ” sešívaných rodinách”, konflikty na pracovišti, facilitace skupin, kde vzájemné neshody nedovolují další posun…


www.cros.cz

Mgr. Helena Sixtová
lektorka a koučka

Je absolventkou Matematicko–fyzikální fakulty Univerzity Karlovy, středoškolská učitelka, koučka certifikovaná Mezinárodní federací koučů (ICF) a také kariérová poradkyně. Zabývá se individuálním koučinkem (životní, kariérový, k redukci stresu). Vede kurzy o zvládání stresu a sebevědomí, o koučovacím přístupu ve škole a o podpoře studentů v kariérovém poradenství.


www.sixtova.cz

Mgr. Jitka Štádlerová
lektorka a koučka

Je profesionální kouč a certifikovaný člen Téměř 20 let pomáhá lidem i týmům v dosahování jejich cílů. Nejčastěji se s Jitkou potkáte na seminářích zaměřených na zvládání stresu a organizaci času, rozvoj kreativity, komunikační, prezentační dovednosti, či třeba vizuální prezentaci a myšlení. Dlouhodobě se zabývá také trénováním paměti a možnostmi využití poznatků neurověd v praxi.


www.jitkastadlerova.cz

Marcela Švecová
lektorka

Začínala jako bankéř a úvěrový expert v České spořitelně, později přešla na pozici trenérka, kouč a lektorka, kde byla specialista v oblastech rozvoje a dovedností pro manažerské odvětví. Sama zažila syndrom vyhoření a dnes se věnuje především zážitkovým přednáškám na témata: Plánování času, finanční gramotnost, sebevědomí a sebeláska.www.marcelasvecova.cz

Mgr. Ivana Blašková
psycholožka, arteterapeutka

Absolventka jednooborové psychologie na Filozofické fakultě Karlovy univerzity a oboru Psychologie – arteterapie na Jihočeské univerzitě. Spoluzakládala českobudějovickou Komunitní základní školu Starhill, ve které působí jako ředitelka. Ve svém pracovním životě se zabývá psychologickou diagnostikou, sebeřízeným vzděláváním, respektujícím přístupem a komunikací a psychosomatikou.


David Veis
lektor

Profesionální produktová fotografie dokáže nahradit přímý kontakt s produktem. Velké množství fotografií je určeno pro propagační či dokumentační účely různých věcí. Jediná produktová fotografie může rozhodnout o jejich koupi. Jak na produktovou fotografii vám ukáže českobudějovický fotograf David. Od roku 1995 je fotoreportérem ČTK, od roku 2005 vlastní Ateliér U Beránka.


foxart.agency

Dr. Ing. Markéta Raková
lektorka, koučka, konzultantka

Více než 10 let byla manažerkou a připravovala projekty, které pomáhaly velkým nadnárodním společnostem zvyšovat spokojenost zákazníků i zaměstnanců, inovovat produkty a služby a nastavovat správně jejich ceny. V průběhu rodičovské dovolené začala podnikat a posledních 10 let je na volné noze jako kouč a lektor manažerských a komunikačních dovedností. Pracuje hlavně s top manažery a majiteli menších firem a pomáhá s osobním rozvojem těm, kteří se rozhodli ve svém životě udělat nějakou větší změnu.
www.provazenizmenou.cz

Ing. Eliška Valaščíková, EFA
lektorka

Ve financích působí od roku 2006. Lidé se velmi často zabývají tím, jak peníze vydělávat prací. Málokdo má čas se zabývat tím, jak s penězi nakládat tak, aby pracovaly pro něj. A proto její prací je pomoci klientům se zorientovat ve financích, přeložit finance do srozumitelné řeči a nasměrovat jejich peníze správným směrem. Poskytuje klientům špičkovou službu a proto má ve svém oboru mezinárodně uznávané a prestižní vzdělání EFA. Pro své klienty nechce být jen odborníkem, ale také přítelem, kterému mohou důvěřovat po profesní i lidské stránce.www.partners.cz


Spolupracující organizace

Na této interaktivní mapě se můžete podrobně seznámit s organizacemi, které nám po celé České republice pomáhají uskutečnit naše kurzy a poskytovat našim klientům kvalitní zázemí a služby.

    Kontaktní formulář

    Rádi byste měly naše kurzy a semináře ve vašem městě? Chtěli byste s námi spolupracovat? Jste psycholog, kouč nebo lektor a chtěli byste pomáhat našim klientům?
    Napište nám:


    Pravidla zpracování osobních údajů.