ZAŽIJ

ŠPANĚLSKO

STÁŽ PRO MLADÉ
VŠUDE DOBŘE, PROČ BÝT DOMA?

Jo, čteš dobře. Ohranou frázi „všude dobře, doma nejlíp“ jsme pro tento projekt trochu překopali. Protože ono to doma nemusí být vždycky zas tak super, že jo?! Takže ti nabízíme pomocnou ruku, aby tvůj život začal být lepším.

Připravili jsme pro tebe jedinečnou pracovní stáž ve slunném Španělsku! Jop, přesně tak. Teplo, palmy, moře, luxusní jídlo a hlavně hromada zkušeností k nezaplacení. A když mluvíme o placení – tak tahle runda jde na nás! Jsme tu proto, abychom ti pomohli vykročit z domova a objevit dosud neznámé možnosti. 

Naše stáže děláme pro mladé lidi, kteří v sobě mají ukrytou energii, která chce ven. Úplnej „american dream“ ti bohužel zaručit nemůžeme, ale rozhodně garantujeme pozitivní změny v tvém životě i budoucnosti. Jsme tu pro tebe a rádi tě provedeme celým procesem, od výuky španělštiny, přes shánění zaměstnavatele až po podporu na samotné stáži. Navíc ani po návratu na to nezůstaneš sám! Budeme brát v potaz potřeby každého zvlášť a po návratu ti pomůžeme s tím, co tě bude pálit nejvíc – návrat do školy, nová práce, atd….

CO TI STÁŽ DÁ?

Naučíme tě španělsky

Během přípravné fáze tě budeme učit španělštinu – jeden z nejvíc sexy jazyků na světě. Na hlavní roli v mexický telenovele to asi nebude, ale rozhodně se zvládneš perfektně dorozumět.

Najdeš si nový kámoše

A to nemluvíme jen o tvých kolezích – stážistech, ale pokud budeš chtít, můžeš se seznámit taky s místňákama. Hele a kdoví – třeba se tu i zamiluješ 😍

Poznáš novou kulturu

Španělsko je země bohatá na kulturu, historii a tradice. Budeš mít jedinečnou možnost prozkoumat španělskou kulturu zblízka, poznat místní zvyky a tradice, a navázat přátelství se španělskými obyvateli i dalšími stážisty.

Získáš cool položku do životopisu

Během tříměsíční stáže získáš cenné pracovní zkušenosti ve svém vybraném oboru. Budeš mít možnost uplatnit své dovednosti a znalosti v reálném pracovním prostředí pod vedením zkušených profesionálů. Tato zkušenost vám poskytne konkurenční výhodu na trhu práce.

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

PŘÍPRAVNÁ FÁZE

Budeme se učit jazyk a vzájemně poznávat sebe, ale i španělskou kulturu. Poradíme ti, jak si plánovat čas i finance. Budeme se vídat naživo i online a taky nás čekají 2 několikadenní workshopy, kde budeš mít příležitost lépe poznat zbytek stážistů.

ČAS NA ROZKOUKÁNÍ

Jooo, najednou jsi na úplně cizím místě. WOW! Naštěstí s tebou letí i naše mentorka, která tě
nenechá ve štychu, vše ti ukáže a je ti po celou dobu stáže k dispozici.

AHOJ, TAK UŽ JSI TU

Seznámení, papíry, úvodní pokec a další nutnosti, který spolu musíme vyřídit, než začne tvoje nový dobrodružství. Protože abys mohl/a dostat veškerou podporu, potřebujeme mít v cajku
všechna lejstra. Co pak? Budeš se učit jazyk a vzájemně poznávat sebe, i španělskou kulturu.
Taky ti poradíme, jak si plánovat čas i finance.

ODLET

Den D je tady! Hlavně na nic nezapomenout, že jo? Občanku, spodky, powerbanku a dostatek
hadrů na celou stáž. O letenky se nestarej, ty máme my!

SAMOTNÁ STÁŽ

Takže už jsi ve Španělsku, víš kde najdeš nejbližší Lidl, chodíš do práce ke svému zaměstnavateli, ale máš samozřejmě i spoustu času na party s kámošema.

A víš co je nejlepší? Neplatíš vůbec nic! Zero. Nada. Úplně FREE! Letenky, ubytování, jídlo, lekce španělštiny – všechno to jde na nás. Jak je tohle možný? Celá stáž je hrazená z fondů Evropský unie! Hoši a děvčata z EU prostě chtějí, ať se má mládež dobře!

ANDY A JEJÍ OSOBNÍ ZKUŠEOST

HODÍŠ SE NA TO?

Tohle nebude žádný Erasmus nebo jiný program, o kterém si možná od kamarádů nebo někde na sockách slyšel. Tady hledáme lidi, kteří si prostě netroufají vylézt na světlo sami za sebe, ale s malou pomocí to zvládnou. Chceme, aby naše pracovní stáže byly skutečně obohacujícím zážitkem pro všechny zúčastněné. Proto máme několik požadavků, které musíš splňovat.

JE TI 18 – 29 LET

Už si totiž možná opustil/a rodné hnízdo, nebo se na to chystáš a cítíš, že by ti život mohl dát víc. Jenže nevíš jak a kde to „víc“ najít? A právě v tomhle ti chceme pomoct my. Možná tě ovládne strach, že nemáš správné podmínky a předpoklady, ale věř, že právě proto si tuhle šanci zasloužíš.

MÁŠ NEDOKONČENOU SŠ NEBO ÚP

Chceme nabídnout příležitost těm, kteří se momentálně nachází ve fázi, kdy potřebují podporu a nové směřování. Pokud jsi nedokončil střední školu nebo strávil tři měsíce na úřadu práce, naše stáž je právě pro tebe.

DOKÁŽEŠ MÁKNOUT VÝMĚNOU ZA SUPER TRIP?

Jooo, těch pár měsíců může být mega párty, ale bez povinností to bohužel nepůjde. Takže jo – budeš muset i trochu zamakat 😀

TAK CO?
UŽ MÁŠ JASNO?

kdybys měl/a nějaké další otázky, tak se neváhej zeptat!

Jsme na sockách nebo to můžeš zkusit oldschoolově přes maila 

A TEĎ HONEM K PŘIHLÁŠCE

NEZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

Stáž má bohužel omezený počet míst, takže se nevyplatí čekat.
Pokud tě to zaujalo, můžeš vyplnit nezávaznou přihlášku a my ti podržíme místo ✌️

    A TO JE VŠECHNO – BUDEME SE TĚŠIT

    A jedno ti můžeme zaručit už teď. Bude to DOSLOVA JÍZDA!