VZDĚLÁVÁNÍ PRO ŠKOLY

KURZY NA MÍRU, KTERÉ VÁS BUDOU BAVIT

VÍME, O ČEM MLUVÍME

Díky tříletému projektu DigCompEdu jsme se posunuli v oblasti vzdělávání pedagogických pracovníků na vyšší úroveň. Tohoto projektu se zúčastnilo 12 základních škol a proškolili jsme celkem 176 pedagogů. Všechny nové zkušenosti a vědomosti, které jsme získali, jsme využili při vytváření nových a moderních webových stránek, které pedagogům pomohou při jejich práci. Připojte se k nám a objevte, co všechno jsme se naučili!

market

Zajímá Vás moderní vzdělávání a IT technologie? Rozhodli jsme se předávat naše zkušenosti dál a rádi Vám nabídneme inspirativní vzdělávací program, který Vás bude bavit a připraví Vás na aktuální trendy v oblasti vzdělávání. Náš program není určen jen pro učitele a pedagogické pracovníky, ale také pro studenty a širokou veřejnost. Připojte se k nám a získejte nové znalosti a inspiraci!

MÁME NA TO PAPÍR

Od ledna 2023 máme akreditaci MŠMT na několik vzdělávacích programů a zároveň jsme schopni navázat spolupráci v rámci šablon OPJAK.

JSME V TOM S VÁMI

Ve 2. pololetí školního roku 2022/2023 spolupracujeme se základními školami v Mladé Vožici, Frymburku, Lenoře, Milevsku a ve Volarech. Ve školách proběhnou projektové dny pro žáky a také DVPP.

S KÝM PRACUJEME

dlazdice3

UČITELÉ NÁS BAVÍ

Pro každou školu jsme připraveni nabídnout zcela individuální plán přednášek, workshopů a konzultací. Ať už potřebujete podpořit digitální kompetence, bezpečnost v online prostředí nebo soft skills.

PODPORUJEME BUDOUCNOST

Díky předaným zkušenostem pedagogů jsme zjistili, že jisté informace děti lépe přijímají od cizích autorit. Můžeme studenty vzdělávat nejen v jejich bezpečném pohybu na internetu, ale také je připravit na budoucnost, kdy opustí školní lavice. Témata přizpůsobíme věkovým skupinám studentů od žáků základních škol až po vyšší odborné školy.

SPOLUPRÁCE ŠKOLY A RODIČŮ

Nabízíme možnost spoluorganizace tematicky zaměřených setkání rodičů a škol. Vnímáme, že kvalitnější komunikace škol, zákonných zástupců a veřejnosti může podpořit zlepšení vzájemných vztahů. Rádi budeme spolupracovat na rozvoji vzájemného porozumění a pochopení napříč generacemi a sociálními skupinami.

UKÁZKA TÉMAT

dlazdice6

CANVA

Možnosti využití digitálních zdrojů pro výuku. Interaktivita v MS PowerPoint, Prezi, Genial.ly a Canva

INTERAKTIVNÍ PREZENTACE

Zapojte své žáky do hodin už v rámci představení učiva díky interaktivním prezentacím.

GAMIFIKACE

Jak procvičit znalosti jinak? Co zkusit hru s QR kódy?

REFERENCE

MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI? OZVĚTE SE NÁM!

    Kontaktní formulář

    KOORDINÁTORKA:

     Bc. TEREZA KOLLER

    TELEFON: