Dejte si předsevzetí, která budete plnit rády

Dejte si předsevzetí, která budete plnit rády

V polovině března se chystáme spustit již třetí běh velmi populárního kurzu „Online marketingu v praxi“.

Náš tříměsíční kurz Vám pomůže zviditelnit Vaše podnikání (i pokud je zatím jen ve fázi snu) na internetu tak, že nebudete stíhat vyřizovat objednávky.

Kurz je určen jak pro ty, co už nějakou dobu své webové stránky spravují, tak i pro úplné začátečníky, co zatím o svém webu jenom sní. Zjistíte, jak web udělat přitažlivý pro své zákazníky, jak psát čtivé a propagující příspěvky na Facebook, jak se vyznat ve webových statistikách, jak si nastavit reklamu na Googlu. Zkrátka, jak vyrobit web, na který se bude zákazník rád vracet.

Výuka je pestrá a probíhá hned v několika formách. Můžete se těšit na 13 video-lekcí, které je možno studovat v pohodlí domova a v čase, který Vám nejlépe vyhovuje. Trochu jiným typem virtuální výuky jsou pak webináře, obdoby video-konferencí, kdy je možné danou problematiku rovnou konzultovat s lektorem. Studium neprobíhá pouze virtuálně, ale zahrnuje také 4 jednodenní workshopy, které se konají v naší učebně v Českých Budějovicích, a potom 4 víkendové workshopy. Mezi tato dvoudenní školení patří mimo jiné populární foto víkend s osvědčenými a zábavnými lektory. Další víkendový workshop Vám zase nabídne podrobnou sondu do tajů business plánu, GDPR a dalších právnických zákoutí.

Je třeba říct, že kurz není jen o jednostranném vstřebávání informací, ale také o vzájemné spolupráci, obohacování a získávání nových inspirací. „Kromě toho, že jsem se v kurzu naučila všechny možné digitální vychytávky, seznámila jsem se se spoustou úžasných a inspirativních žen, které mě nechaly nakouknout do svého světa a ukázaly mi, jak to dělají ony. S některými z nich jsem stále ve spojení a vznikly i nějaké spolupráce.“ říká bývalá absolventka kurzu Petra z Mokrého Lomu.

Více informací o termínech a náležitostech kurzu se dozvíte zde: https://attavena.cz/kurz/online-marketing-web/.

Pokud ještě s přihlášení váháte, nechte se inspirovat dalšími slovy bývalé klientky Petry: „To nejvíc, co jsem si z kurzu odnesla, byla odvaha začít.

I vy se odvažte a začněte s námi již 16. března 2019.