Přijďte si do Attaveny splnit svůj sen, jako my dvě

Přijďte si do Attaveny splnit svůj sen, jako my dvě

Dvě maminky – Jana a Lucie. Každá na své životní cestě. Blízko sebe a přesto tak daleko. Dokud jim do cesty nevstoupil Seberozvojový kurz pro maminky. Ani nucená online výuka to nemohla zastavit, maximálně jen zpomalit. Přesto si k sobě cestu našly. Nyní nový příběh. Blízké přítelkyně, které si začaly snít a plnit svůj společný sen. Ačkoliv každá jiným směrem, jsou tým a jedna bez druhé by to měly daleko těžší.

Do kurzu od Attaveny jsme každá šla z jiného důvodu, ale ani jedna toho nyní nelitujeme. Na kurzu jsme poznaly spoustu skvělých holek z blízkého okolí, naučily se mnoho praktických věcí a zjistily, že svět IT se rozvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Ovšem pro naši budoucnost je nejdůležitější to, že jsme se díky Attaveně poznaly. Hned na první hodině kurzu, který musel z důvodu covidových opatření proběhnout online, jsme k sobě byly přidělené, abychom se seznámily a představily jedna druhou. A tím se začala psát první kapitola našeho přátelství. Zjistily jsme, že obě máme syna Matyho, že se naše rodiny znají, že chodíme na stejné akce, ale přitom jsme se nikdy nepotkaly. Od té doby se vše změnilo…

V současné době dáváme zbrusu novou podobu podnikání, kterým si Janča několik let přivydělává. Pracuje jako dekoratérka a organizátorka svateb a akcí, což je práce, která ji baví a je v ní skvělá. Na základě pracovně-motivační analýzy nám bylo potvrzeno, že se nám to jen nezdá, ale že se spolu opravdu výborně doplňujeme. Když je jedna v oblacích, druhá ji drží při zemi a naopak. Jedna je profík v jednání s lidmi, druhá řeší, aby vše po technické stránce fungovalo, jak má. Spolu se pak kreativně doplňujeme při realizaci svateb, plesů či oslav. Webové stránky, logo, fotografie, marketing, vše je moderní, elegantní a neotřelé. Stejně jako námi nabízená služba.

Jana: Luci denně a neúnavně rozdává kolem sebe energii, optimismus, úsměv, péči a je připravena kdykoliv pomoci. Je milovnice života. Mluví, když má co říct. Píše, protože psaní miluje. V její blízkosti se každý cítí v bezpečí. Velmi rychle se stala mou pravou rukou a nabídnutou roli zvládá s lehkostí.

Lucie: S Jančou ráda trávím svůj volný čas, cítím se s ní uvolněně a opravdově. Má veškeré předpoklady být úspěšnou podnikatelkou – umí jednat s lidmi, je empatická, spolehlivá, kreativní, dokáže si poradit s jakoukoliv překážkou a každého nakazí svou energií. Jedním slovem bych ji popsala asi jako živel. 🙂 Jsem neskutečně vděčná, že jako svou parťačku do firmy si vybrala právě mě.

Z naučených dovedností v kurzu nejvíce při práci využíváme Google a jeho aplikace a Canvu. Do té doby jsme neměly moc velké povědomí o všech funkcích, které Google nabízí a nyní je využíváme prakticky denně. Canva nám zase dává volnost vytvářet poutavé letáky, bannery, loga apod., aniž bychom si musely platit grafika, kterému bychom složitě vysvětlovaly naše představy, jak to má vypadat (a stejně by to nebylo ono). Díky tomu si vše pro nás potřebné můžeme vytvořit samy od začátku. Postupně věci vyvíjet a měnit podle potřeb a zkušeností, aniž bychom byly na někom závislé. A to je pocit k nezaplacení.

PS: Pokud se rozmýšlíte, zda se kurzu zúčastnit, neváhejte, i kdyby musel proběhnout online a vy přijdete o možnost hromadného hlídání dětí. Pokud nevyužijte ani hlídání individuální, nebudeme vám lhát – s dětmi to není zrovna procházka růžovým sadem. Počítač je pro ně jako magnet. Jakmile zjistí, že jste si k němu na chvilku sedla, jako by vám tu chvíli nechtěly dopřát, začnou vám lézt div ne po hlavě. Z vlastní zkušenosti ale víme, že se to dá zvládnout. Děti si na to za krátký čas zvyknou a nastavíte si režim, který bude vyhovovat oběma stranám. A hlavně budete mít oporu skvělé lektorky a skupiny holek, které jsou na tom podobně jako vy. Co vám uniklo, se dá dohnat i ze záznamu, na který můžete kouknout později. A jelikož uvažujete o tomto kurzu, pak je jasné, že chcete něco ve svém životě změnit. Chcete dokázat něco víc, abyste na sebe mohla být hrdá. Máte tedy ráda výzvy a výzvy jsou v životě proto, aby se překonávaly!

PSS: Pokud byste se rádi podívali, co všechno nabízíme, pak si vyhledejte Svatební a dekorační služby Jana Mácová. Budeme rády, pokud nás budete sledovat např. na Facebooku.

Lucie Heferová a Jana Mácová, absolventky kurzu Attaveny