Na kurzu jsem poznala mnoho inspirativních maminek

Na kurzu jsem poznala mnoho inspirativních maminek

Podnikavé maminky prozradily, co si z kurzu odnášejí a co nového zjistily samy o sobě.

Jeden z našich nejžádanějších kurzů Online marketing v praxi se v těchto týdnech uchýlil ke svému konci. Závěrečný dvoudenní workshop ve Zvíkovském Podhradí završily klientky tříminutovou prezentací vlastních projektů.

“V kurzu se sešly silné osobnosti, většina z účastnic již měla bohaté zkušenosti s vlastním podnikáním. Věřím však, že si maminky doplnily a zlepšily stávající znalosti a dovednosti.“, řekla lektorka Attaveny Isabela Okřinová.

Například Petra z Prahy prodává světelné dekorace přes internet, proto lekce zaměřené na sociální sítě (Facebook a Instagram) ji v jejím v podnikání dodaly mnoho nových informací. Co všechno se Petra považovala za přínosné, se dozvíte ve videu níže.

Svoje podnikání měla už před vstupem do kurzu rozjeté také Martina z Českých Budějovic. Protože prodává komponenty na cyklovozíky přes internet, řešila dlouhodobě problematický e-shop a od kurzu si slibovala pomoc v této oblasti.

E-shop běží na Prestashopu a během kurzu jsem zjistila, že je tahle platforma absolutně zvladatelná i pro normální uživatele”, vyprávěla svůj příběh Martina. A přestože již měla znalosti z marketingu, tak se dle vlastních slov naučila spousta nových dovedností. “V každé lekci byla kupa věcí, která mě posunula a co je strašně důležité, naučila jsem se díky kurzu pracovat právě s Prestashopem. Ale od každého jsem si něco vzala, počínaje první lekcí Tvorba e-shopu”, dodala Martina (na fotografii vpravo).

online marketing zaverecny workshop

Svůj e-shop vyladila během kurzu také Mirka, která vyrábí originální kabelky. “Na lekci věnované tématu Google Analytics jsem zjistila, že 70 procent mých zákazníků si prohlíží můj web z mobilu. Zapracovala jsem tedy na mobilní verzi e-shopu”, prozradila Mirka (na fotografii uprostřed). Své produkty si fotografuje sama a líbil se jí proto i speciální workshop věnovaný produktové fotografii.

Byla jsem překvapená širokým záběrem, skutečnou snahou organizátorů i samotných lektorů o sdílení co nejvíce informací. Semináře byly vždy pečlivě připravené, nadupané informacemi. K tomu vždy perfektní zázemí. Skutečně jsem byla spokojená prakticky se vším. Klidně bych si to celé ještě zopakovala“, shrnula ta největší pozitiva kurzu další ze spokojených klientek.

I ostatní příběhy maminek byly jedinečné. Díky různorodým osobnostem se naplnil další smysl kurzu. Vedle předávání měkkých a tvrdých dovednosti ze strany lektorů a koučů stojí neméně důležitý faktor a to poznávání nových lidí. “Na kurzu jsem poznala mnoho inspirativních maminek a navázala mnoho krásných přátelství”, prozradila Mirka.

Marek Bartoš, Attavena