Kurz je pro ty, kdo chtějí dělat marketing efektivně a nestřílet naslepo, říká bývalá klientka online marketingu

Kurz je pro ty, kdo chtějí dělat marketing efektivně a nestřílet naslepo, říká bývalá klientka online marketingu

Životní a kariérní koučka Tereza si prošla naším kurzem online marketingu v Českých Budějovicích. Ten pomáhá nejen klientkám, které o podnikání teprve uvažují, ale i těm, které již léta podnikají. Tereze kurz dle jejích slov pomohl vystoupit z komfortní zóny, navázat nová přátelství a uvědomit si důležitost svých webových stránek.

V minulém díle jsme nahlédli do života naší bývalé klientky Ivety, která prošla kurzem osobního rozvoje, jenž jí dopomohl ke splněnému snu v podobě založení vlastního kosmetického salónu. V tomto díle nahlédneme do života Terezy, která se věnuje osobnímu a kariérnímu koučinku. Seznamuje nás s procesem i možnostmi koučování, koučovacími kartami, ale i se svými pocity, které si z kurzu online marketingu odnesla. Tereza si pochvaluje profesionální přístup lektorů i skvělou partu lidí, s nimiž mohla sdílet a rozvíjet své nápady.
Kurz je pro ty, kdo se chtějí v marketingu dále vzdělávat, ale i pro ty, které marketing baví a teprve zvažují, jestli se mu budou věnovat doopravdy,“ zakončuje Tereza.

www.koucka.cz

Matěj Pecha, lektor Attaveny