Na kurzu jsme na počítačových lekcích šli opravdu do hloubky, říká absolventka vzdělávacího kurzu pro rodiče

Na kurzu jsme na počítačových lekcích šli opravdu do hloubky, říká absolventka vzdělávacího kurzu pro rodiče

V létě minulého roku finišoval jeden z našich seberozvojových kurzů pro rodiče ve Veselí nad Lužnicí. Jednou z absolventek půlročního vzdělávacího cyklu byla i Bára z nedalekého Dynína. Mladá maminka dvou dětí se přihlásila do kurzu především proto, aby si zdokonalila své dosavadní znalosti na počítači a zvýšila si tak svojí pozici na trhu práce po mateřské dovolené. Jak se jí to podařilo a co dalšího na kurzu Bára zažila, se dozvíte v dnešním díle našeho video seriálu mapujícího půlroční cestu klientek vzdělávacími kurzy.

V minulém díle jste mohli sledovat příběh Petry, která prošla kurzem online marketingu pro začínající podnikatelky. Tentokrát jsme natáčeli průběh kurzu, který se zaměřuje na  posílení počítačových dovedností (balíček programů MS Office, úprava fotek, založení webových stránek aj.), ale rovněž na tzv. měkké dovednosti jako jsou neverbální komunikace, prezenční dovednosti, time a stress management nebo zvýšení orientace na trhu práce. S Bárou, která před mateřskou pracovala jako vychovatelka, jsme s kamerou strávili celý semestr od prvních lekcí, úvodního workshop až po závěrečnou prezentaci její půlroční práce na závěrečném dvoudenním workshopu.

 Jaké měla Bára od kurzu očekávání? Co jí na kurzu překvapilo? A jaké zážitky z víkendových workshopů si odnáší? To vše se dozvíte v následujícím časosběrném videu.

Marek Bartoš, Attavena