Podívejte se na první díl video seriálu, ve kterém sledujeme půlroční cestu maminek vzdělávacím kurzem

Podívejte se na první díl video seriálu, ve kterém sledujeme půlroční cestu maminek vzdělávacím kurzem

Video seriál Attaveny přináší unikátní příběhy několika klientek na cestě seberozvojovým kurzem a kurzem online marketingu. Natáčeli jsme v průběhu celého semestru. Byli jsme u vstupu účastnice do kurzu, strávili jsme s ní dva víkendy na úvodním i závěrečném workshopu a několikrát jsme navštívili i výuku. Dnes se můžete podívat na příběh Aleny z Přeštic.

Na podzim loňského roku jsme se s kamerou vydali do přeštického kulturního a komunitního centra, kde až do letošního února probíhala výuka jednoho z našich seberozvojových kurzů. V něm si maminky a tatínkové na mateřské a rodičovské dovolené osvojí základy v programech MS Office, naučí se založit si webové stránky, proniknou do grafického programu, ale naučí se třeba také prezentovat svůj produkt před větším počtem lidí.

Přeštické maminky (a jeden tatínek) vytvořili během kurzu skvělou partu a nové přátele si našla i Alena. Poč se rozhodla do kurzu přihlásit, na co nového přišla a v čem jí kurz nejvíce pomohl, se dozvíte ve videu, mapující její půlroční cestu kurzem.