Pokrok byl díky Attaveně obrovský, říká klientka Martina v dalším díle našeho video seriálu

Pokrok byl díky Attaveně obrovský, říká klientka Martina v dalším díle našeho video seriálu

Přinášíme vám druhý díl video seriálu, ve kterém sledujeme unikátní příběhy několika klientek na jejich cestě seberozvojovým kurzem a kurzem online marketingu. Natáčeli jsme v průběhu celého semestru. Byli jsme u vstupu účastnice do kurzu, strávili jsme s ní dva víkendy na tematických workshopech a několikrát jsme navštívili i výuku. Dnes se můžete podívat na příběh Martiny z Českých Budějovic.

V prvním díle jsme sledovali cestu klientky Aleny kurzem osobního rozvoje. Tentokrát jsme se s kamerou vydali natáčet Martinu, která se přihlásila do kurzu Online marketingu v praxi. Tento kurz byl určen pro maminky, které měly buď fungující podnikání, nebo podnikatelský záměr a potřebovali pomoci s jeho nastartováním v online světě. Odborníci na sociální sítě, webovou analytiku, reklamu ale i na produktovou fotografii nebo obchodní legislativu účastnicím během půlroku ukazovali cestu, po které se mohou za svým podnikatelským snem vydat.

Se svým e-shopem prodávajícím komponenty dětských cyklovozíků potřebovala poradit i Martina. Co si z půlročního kurzu odnesla a na co nejvíce bude vzpomínat, se dozvíte v druhém díle našeho video seriálu.

Marek Bartoš, Attavena