Zima aneb ten pravý čas na přihlášku do kurzu

Zima aneb ten pravý čas na přihlášku do kurzu

V únoru zahajujeme nový semestr kurzů osobního rozvoje pro maminky. Čtěte dále, třeba ho najdete i ve svém městě.

Mezi nejoblíbenější vzdělávání z portfolia Attaveny patří naše semestrální kurzy zaměřené na virtuální firmy a osobní rozvoj. Klientky si v několikaměsících opráší zapomenuté dovednosti a posílí ztracené sebevědomí, aby byly co nejlépe připraveny na opětovné zařazení do pracovního procesu. Výuka probíhá dvakrát týdně v aktuálně plánovaných městech. Součástí semestru jsou i dva tematické víkendové workshopy. Mezi města České Budějovice, Praha, Tábor a Veselí nad Lužnicí jsme i nově zařadili i Jihlavu.

České Budějovice
České Budějovice
Jihlava
Jihlava
Praha
Praha
Tábor
Tábor
Veselí nad Lužnicí
Veselí nad Lužnicí

Kurzy osobního rozvoje představují ideální startovací balíček pro maminky, které mají pocit, že kvůli rodičovské dovolené vypadly z pracovního procesu na příliš dlouhou dobu a mají chuť se vzdělávat nebo si rozšířit obzory před návratem na trh práce. „Kurzy osobního rozvoje mají několikaletou tradici. Lektoři díky tomu měli možnost svoje metody vyladit tak, aby byly ušité klientkám přesně na míru,“ řekla koordinátorka projektu Lenka Koišová. Naším osvědčeným výukovým modelem se stala práce ve virtuální firmě. V ní mohou klientky nové teoretické znalosti a dovednosti z přednášek okamžitě vyzkoušet v praxi v rámci svého virtuálního podniku. Lektor jejich úsilí sleduje, koordinuje a přináší jim zpětnou vazbu. Podle toho vypadá také struktura kurzu: účastnice si nejprve opráší nebo nově osvojí počítačové dovednosti, naučí se principy tvorby webových stránek, jak správně napsat životopis a dozví se i něco o grafice. O těchto nabytých zkušenostech, mluvíme jako o tzv. „tvrdých“ dovednostech. Neopomínáme avšak i druhou stranu a to zdokonalování se v dovednostech „měkkých“ (tzv. soft skills). Specializovaní lektoři zejména na intenzivních workshopech pomáhají maminkám odstranit strach z vystupování před lidmi a posilují verbální i neverbální komunikaci. Zmiňme ještě přednášky na témata, jako jsou finanční gramotnost, time management a orientace na trhu práce.

Kurz osobního rozvoje

„Počítačové kurzy a další přednášky byly vyčerpávající a externisti neskutečně profesionální. Vše na sebe navazovalo a přednášky měly velký přesah. Jsem motivovaná na sobě pracovat dál.“ Napsala bývalá klientka Michaela, která ukončila zimní semestr v Havlíčkově Brodě.

Vyberte si své město a přihlašte se na www.attavena.cz/kurzy-osobniho-rozvoje/ ještě dnes. Kapacita kurzu je omezená.

Marek Bartoš, Attavena